Nawiązywanie kontaktów handlowych
Wiodący przedstawiciele przemysłu elektronicznego z całego świata zbiorą się na największych w Azji targach tej branży – jesiennej edycji HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2009. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych. Zeszłoroczne targi przyciągnęły ponad 2 600 wystawców z 29 krajów i regionów.

Nowe strefy tematyczne
Na tegorocznych targach pojawią się nowe strefy tematyczne poświęcone najbardziej dynamicznie rozwijającym się gałęziom przemysłu elektronicznego: Komputery & Akcesoria, Fotografia cyfrowa, Gry Elektroniczne oraz Elektroniczny Sprzęt Medyczny.

W tym roku po raz kolejny
W tym roku powrócą cieszące się największą popularnością i uznaniem strefy tematyczne: Elektronika samochodowa i nawigacyjna oraz Strefa wymiany technologii.

Wymiana Informacji
Elektronika rozwija się w błyskawicznym tempie. Dlatego targi to również świetna okazja do wymiany informacji. Organizowane seminaria i konferencje przybliżą odwiedzającym najnowsze technologie, ich zastosowania oraz trendy panujące na rynku elektroniki.
Dwa w jednym
Równolegle odbędzie się electronicAsia, targi podzespołów komputerowych, części i technologii elektronicznych. Impreza ta przyciągnęła w 2008 roku ponad 560 wystawców z 17 krajów i regionów.

Zgłoś się już teraz!
Firmy spoza Hongkongu, które zarejestrują się przed 21 września 2009 otrzymają BEZPŁATNE wejściówki.

Program dofinansowania dla odwiedzających!
Skorzystaj z funduszu 10 mln USD na program dofinansowania dla odwiedzających, i przyjedź na targi HKTDC. Nasze dopłaty umożliwią Państwu podróż do Hongkongu na spotkanie z wiodącymi wystawcami z różnych stron świata. Więcej informacji udzieli Państwu najbliższe biuro HKTDC.

Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. W celu otrzymania listy wystawców wraz z numerem stoiska i zdjęciami produktów należy się skierować do punktów informacyjnych oznaczonych takim znakiem.


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department